sobota, 5 marca 2016

Jak zniszczyć paznokcie hybrydą?

Witajcie Kochane!

Nie raz słyszałam czy też czytałam na forach, że hybrydy niszczą paznokcie i odradzano ich robienia.

hybryda jest alternatywą dlazwykłych lakierów. To też żel ale taki jakby "delikatniejszy". Można ją szybko i łatwo ściągnąć ale efekty bywają różne, jeśli nie potrafimy tego robić.

Otóż są 2 sposoby aby naruszyć płytkę paznokcia podczas zabawy z hybrydą:1. Piłowanie płytki paznokcia

    Paznokcia nie piłujemy, tylko MATOWIMY. Robi się to po to płytka nie miała połysku wtedy lepiej trzyma się lakier. Takie matowienie nie wpływa w ogóle na kondycję płytki. Przy prawidłowym przygotowaniu płytki po 2-3 godzinach znowu wraca połysk. Jeśli ktoś wam haruje, masakruje, ewidentnie się znęca nad płytką to uciekajcie jak najdalej czy robicie hybrydy czy żel.

2. Niewłaściwe ściąganie hybryd.

    Najczęściej dziewczyny same podejmują się w ściągania (za pomocą swoich zębów), a potem płaczą, że mają brzydkie paznokcie. No ale nic dziwnego skoro odrywamy coś co jest w jakimś stopniu powiązane z płytką. Takie paznokcie później odrastają około 4 miesiące - jest to czas całkowitego wyrośnięcia zdrowego paznokcia. Musicie być świadome tego, że gdy raz potraktujemy tak nasze paznokcie to potem na takich zniszczonych, hybrydy nie będą się trzymać. Tak więc korzystajcie z tego co sprawia, że jesteście piękne i atrakcyjne., ale z głową. Pamiętajcie, że wygląd waszych paznokci zależy od was samych. Przede wszystkim pod żadnym pozorem jeśli wcześniej nikt was tego nie nauczył, nie ściągajcie ich same. Bo potem tworzą się takie mity i wiele osób zniechęca się do tego typu zabiegów.

Pozdrawiam ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz